0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Ватні палички

Ватні палички "Білосніжка", п/е уп., 100шт

14.0 грн 12.0 грн

Ватні палички "Білосніжка", пласт. уп., 100шт

22.0 грн 19.0 грн

Ватні палички "Білосніжка", п/е уп., 200шт

25.0 грн 22.0 грн

Ватні палички дитячі "Білосніжка", 60шт

34.0 грн 30.0 грн

Ватні палички "Білосніжка", пласт. уп., 200шт

37.0 грн 33.0 грн

Ватні палички від ТМ «Білосніжка» - це асортимент засобів особистої гігієни, які обов'язково повинні бути в домашній аптечці, косметичці або дорожній сумочці.

В даному розділі Ви зможете придбати ватні палички в необхідній кількості. В наявності упаковки, що містять 100 і 200 ватних паличок, а також спеціальний дитячий набір, що складається з 56 ватних паличок.

Продаються ватні палички в компактних пластикових контейнерах і поліетиленових упаковках. Ватні палички в контейнерах з гіпоалергенного пластика особливо зручні у використанні при тривалих поїздках і на відпочинку. Герметична упаковка у вигляді контейнера дозволяє транспортувати палички з особливою зручністю, уникаючи можливості розсипання паличок в сумці або косметичці.

Ватні палички виготовлені з гнучкого нековзного пластика і 100% вибіленої бавовни з подовженими волокнами. Кількість вати в даному виді паличок значно збільшено, для більшої ефективності при обробці шкірного покриву.

Такі палички можуть використовуватися для різних гігієнічних процедур: обробки вушних раковин, змазування різними кремами і мазями шкірного покриву, очищення шкіри від забруднень і видалення надлишок рідини в важкодоступних місцях.

Волокна паличок не розшаровуються і не залишаються на шкірі після гігієнічної обробки.

Дитячі ватні палички в пластиковому контейнері з гіпоалергенного матеріалу розроблені спеціально для догляду за шкіряним покривом ніжної дитячої шкіри, а також для обробки вушних раковин, носа та інших важкодоступних місць.

Форма наконечників ватних дитячих паличок має спеціальні обмежувачі, завдяки яким виключається пошкодження вушних раковин або інших важкодоступних місць під час гігієнічних процедур.

Гіпоалергенна пластикова паличка добре згинається і дозволяє здійснити гігієнічні процедури зі збереженням максимальної безпеки для малюка.

Купити ватні палички від ТМ «Білосніжка» Ви можете за допомогою оформлення онлайн заявки або ж по телефону. Ми здійснюємо доставку замовлень по Києву, а також відправку по всій Україні.