0
0,00грн

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Mod 101. Бандаж на шийний відділ хребта "Комір Шанца"

250.0 грн

Mod:402. Коректор осанки (реклінатор) ключичний еластичний

210.0 грн

Mod:401. Коректор осанки (реклінатор) з ребрами жорсткості

450.0 грн

Медичні перчатки

Перчатки стерильні оглядові 6-7 (S) / Ігар, Україна

Ціна: 7.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.8

Ціна: 9.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.7,5

Ціна: 9.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.7

Ціна: 9.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.6,5

Ціна: 9.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.6 / Ігар, Україна

Ціна: 9.0 грн

В даному розділі Ви зможете вибрати і придбати медичні рукавички від кращих світових і вітчизняних виробників за прийнятною ціною.

Без медичних рукавичок не обійтися під час операцій різної складності, оглядів, виїздів до пацієнтів.  Крім того, медичні рукавички необхідні в домашньому побуті для проведення різних лікувально - профілактичних процедур, і, особливо, при контакті рук з відкритими ранами, алергічними висипаннями, подразненнями.

Використання медичних рукавичок забезпечує максимальну гігієнічність будь-якої процедури, а також виключається ймовірність зараження пацієнта і самого лікаря.

Інтернет - магазин «Білосніжка» пропонує медичні рукавички з різних матеріалів і в різноманітності розмірів.  У каталозі представлені хірургічні рукавички і рукавички оглядові.

Рукавички медичні латексні (виробництво Таїланд) Ви зможете купити в потрібному розмірі.  Вироби оброблені кукурудзяним крохмалем, завдяки чому забезпечується надійний хват під час роботи з хірургічними інструментами.  Високі, припасовані манжети виключають можливість зісковзування рукавичок під час хірургічних маніпуляцій.

Рукавички медичні нітрилові також представлені в каталозі.  Нітрил - бутадієновий каучук має високий ступінь міцності і гіпоалергенний, що важливо, як для самого пацієнта, так і для лікаря.

Придбати також Ви зможете стерильні рукавички або рукавички без обробки антисептиками.  Нестерильні рукавички підійдуть для використання при відсутності прямого контакту з відкритими ранами, кров'ю пацієнта, роздратованими і запаленими ділянками шкірного покриву.

В каталозі Ви знайдете універсальні рукавички (права і ліва однакові за формою і підходять на обидві руки), а також рукавички з анатомічної формою.  Останні незамінні при складних операціях, де необхідний посилений захист від можливого ковзання або незручності під час роботи з хірургічними інструментами.  Рукавички анатомічної форми посилюють безпеку і захист також при різних лікувально - профілактичних процедурах.

Купити медичні рукавички в інтернет - магазині «Білосніжка» Ви можете з доставкою в будь-який регіон країни.  Широкий асортимент рукавичок дозволять підібрати максимально відповідний варіант.  При виникненні питань, Ви завжди можете скористатися онлайн підтримкою або ж консультацією фахівців інтернет - магазину по телефону.