0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Медичні перчатки

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.8

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.7,5

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.7

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.6,5

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.6 / Ігар, Україна

Ціна: 15.0 грн

Рукавички медичні латексні оглядові нестерильні припудрені S (6-7)

Ціна: 210.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

В даному розділі Ви зможете вибрати і придбати медичні рукавички від кращих світових і вітчизняних виробників за прийнятною ціною.

Без медичних рукавичок не обійтися під час операцій різної складності, оглядів, виїздів до пацієнтів.  Крім того, медичні рукавички необхідні в домашньому побуті для проведення різних лікувально - профілактичних процедур, і, особливо, при контакті рук з відкритими ранами, алергічними висипаннями, подразненнями.

Використання медичних рукавичок забезпечує максимальну гігієнічність будь-якої процедури, а також виключається ймовірність зараження пацієнта і самого лікаря.

Інтернет - магазин «Білосніжка» пропонує медичні рукавички з різних матеріалів і в різноманітності розмірів.  У каталозі представлені хірургічні рукавички і рукавички оглядові.

Рукавички медичні латексні (виробництво Таїланд) Ви зможете купити в потрібному розмірі.  Вироби оброблені кукурудзяним крохмалем, завдяки чому забезпечується надійний хват під час роботи з хірургічними інструментами.  Високі, припасовані манжети виключають можливість зісковзування рукавичок під час хірургічних маніпуляцій.

Рукавички медичні нітрилові також представлені в каталозі.  Нітрил - бутадієновий каучук має високий ступінь міцності і гіпоалергенний, що важливо, як для самого пацієнта, так і для лікаря.

Придбати також Ви зможете стерильні рукавички або рукавички без обробки антисептиками.  Нестерильні рукавички підійдуть для використання при відсутності прямого контакту з відкритими ранами, кров'ю пацієнта, роздратованими і запаленими ділянками шкірного покриву.

В каталозі Ви знайдете універсальні рукавички (права і ліва однакові за формою і підходять на обидві руки), а також рукавички з анатомічної формою.  Останні незамінні при складних операціях, де необхідний посилений захист від можливого ковзання або незручності під час роботи з хірургічними інструментами.  Рукавички анатомічної форми посилюють безпеку і захист також при різних лікувально - профілактичних процедурах.

Купити медичні рукавички в інтернет - магазині «Білосніжка» Ви можете з доставкою в будь-який регіон країни.  Широкий асортимент рукавичок дозволять підібрати максимально відповідний варіант.  При виникненні питань, Ви завжди можете скористатися онлайн підтримкою або ж консультацією фахівців інтернет - магазину по телефону.