0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Ватні пафи

Ватні пафи "Білосніжка", 20 шт

9.0 грн 8.0 грн

Ватні пафи "Білосніжка", 200 шт

49.0 грн 46.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

4 reviews

Ватні пафи "Білосніжка", 300 шт

70.0 грн 67.0 грн

Ватні пафи "Білосніжка", 400 шт

98.0 грн 93.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

2 reviews

Ватні пафи дитячі 100ммх100мм "Білосніжка", 100 шт

100.0 грн 95.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

6 Відгуки

Ватні пафи — один з кращих засобів для гігієнічного та косметологічного використання. Перші пафи з'явилися ще в Японії, і виготовлялися з натуральнї ніжної бавовни. Сьогодні багато компаній пропонують вироби з вати у вигляді дисків і пафів. Останні стали справжніми лідерами світового ринку тому, що відрізняються поліпшеними властивостями і економією у використанні.

Чому пафи краще ватних дисків?

Якщо Вам ще не доводилося використовувати м'які бавовняні пафи, вже зараз Ви можете замовити новинку від ТМ «Білосніжка», щоб переконатися особисто в перевагах саме таких виробів.

На відміну від ватних дисків, пафи не розшаровуються і не залишають на поверхні шкіри ворсинок. Ніжні при дотику до шкіри пафи прекрасно очищують шкіру, і дозволяють економити витрати косметичного засобу. Наприклад, якщо Вам потрібно зняти макіяж з обличчя, одного-двох пафів буде цілком достатньо. Зменшена товщина виробів дозволяє використовувати менше косметичного засобу, залишаючи його не в самому пафі, а на поверхні шкіри.

Купити пафи ми рекомендуємо не тільки для косметичних потреб, а й для якісного догляду за шкірою дитини. Дитяча шкіра особливо схильна до подразнень і алергічних реакцій, що не можна забувати, обираючи засоби для догляду. На паф Ви зможете наносити будь-який лосьйон, крем або масло, і протирати ним чутливу дитячу шкіру, не залишаючи на поверхні ворсинок і не провокуючи алергічну реакцію.

Пафи ТМ «Білосніжка» - це власне виробництво, яке повністю контролюється на кожному етапі, тому ми з впевненістю можемо гарантувати високу якість виробів. В одній упаковці - 200 пафів, чого цілком вистачить на кілька місяців корисного та приємного використання. Якщо Ви хочете переконатися у вигоді використання бавовняних пафів, ми пропонуємо зробити швидке замовлення на сайті, і Ви отримаєте своє замовлення вже найближчими днями. Використання м'яких якісних пафів — це, в першу чергу, турбота про власну шкіру. Подбати про власну шкіру Ви повинні самостійно, а дитина потребує Вашого правильного вибору і якісного догляду за ніжною шкірою. Один невеликий паф дозволить якісно обробити велику ділянку шкіри, тому витрата виробів мінімальна. Почавши використовувати паф, Ви не захочете змінити свій вибір на користь будь-яких інших аналогів. Ми в цьому впевнені.

Оформляйте замовлення, і ми доставимо пафи в мінімальні терміни зручним для Вас способом.