0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Ортопедична група

Бинт еластичный стрічковий "Білосніжка", 8см*1м, малої розт.

Ціна: 18.0 грн

Бинт фіксуючий еластичний "Білосніжка" 10см*3м

Ціна: 18.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

2 reviews

Бинт гипсовий "Білосніжка", 10см*2,7м

Ціна: 19.0 грн

Бинт еластичний стрічковий "Білосніжка", 8см*1м, середньої розт.

Ціна: 21.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 7см*4,6м

Ціна: 21.0 грн

Бинт еластичний стрічковий "Білосніжка", 8см*1м, високої розт.

Ціна: 23.0 грн

Бинт еластичний стрічковий "Білосніжка", 8см*1,5м, малої розт.

Ціна: 25.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 10см*4,6м

Ціна: 27.0 грн

Бинт гипсовий "Білосніжка", 15см*2,7м

Ціна: 28.0 грн

Бинт еластичний стрічковий "Білосніжка", 8см*1,5м, середньої розт.

Ціна: 29.0 грн

<<Попередня | Сторінка: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Наступна>>

Асортиментна лінія ТМ «Білосніжка» містить бинти гіпсові та бинти еластичні. Бинти ТМ «Білосніжка» виготовляються із високоякісної марлі простого плетіння. Вся продукція сертифікована і відповідає всім загальносвітовим стандартам.

 

Бинти гіпсові являють собою смуги строго певної величини, просочені медичним гіпсом. Гіпсові бинти використовуються для фіксації переломів різної етіології (найчастіше у вигляді шин і лангет). Ідеально гладка поверхня і пластичність (при правильно проведеній процедурі підготовки) дозволяє забезпечити нерухомість ушкодженої кістки, що сприяє правильному зрощенню і швидкому загоєнню пошкодження.

Гіпсові бинти ТМ «Білосніжка» мають композитну структуру, що є основою для рівномірного просочення. Якісне просочення дає можливість лікарю в належний час (120 секунд) провести процедуру підготовки. Висока пластичність гіпсобинта дозволяє моделювати шини і лангети, як того вимагає характер пошкодження кінцівки пацієнта. Після висихання гіпс міцно утримується на бинті і не обсипається.

Використовуючи гіпсові бинти ТМ «Білосніжка» для іммобілізації пошкоджених частин тіла можна уникнути згодом багатьох проблем, з якими зіштовхуються люди з травмами опорно-рухового апарату, такими як зміщення суглобів і т.і.

 

Після зняття гіпсу в період реабілітації рекомендується користуватися еластичними бинтами. Вони допомагають підтримувати в спокої суглоби і м'які тканини стільки часу, скільки потрібно для відновлення, а також запобігають набрякам, знижують ризик розтягнення зв'язок.

 

Еластичні бинти це еластичні вироби, які виробляються зі 100% бавовни з додаванням еластичних волокон. Основна функція еластичного бинта — створювати необхідну компресію, тобто необхідний ступінь здавлювання. Бинти з маркуванням 0 і II забезпечують тиск від дуже слабкого до середнього. Бинти c маркуванням III і IV класів дають компресію від сильної до дуже сильної. Бинти з високим ступенем компресії використовуються тільки за рекомендацією лікаря.

Еластичні бинти бувають двох видів: стрічкові (мають форму стрічки) і трубчасті (мають форму трубки).

Медичні еластичні бинти ТМ «Білосніжка» застосовуються для профілактики і лікування хронічних варикозів (бинти допомагають ослабленим венозним судинам нормально скорочуватися, не допускаючи надмірного наповнення), тромбофлебіту. Також еластичні бинти ТМ «Білосніжка» можна використовувати в до- і післяопераційний періоди (як стабілізуючі, відновлювальні засоби для мускулатури), а також для профілактики утворення гематом і утримання ендопротезів у стабільному стані при пластичних операціях, для профілактики і лікування травм, пов'язаних зі спортом.

Бинти ТМ «Білосніжка» виробляються за патентованою європейською технологією, ткана технологія робить еластичний бинт витривалим до частого розтягування і прання.