0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Підгузки для дорослих

Підгузки для дорослих "Білосніжка", M (80-120 см), 18шт

407.0 грн 346.0 грн

Підгузки для дорослих "Білосніжка", L (100-150 см), 18шт

427.0 грн 384.0 грн

Підгузки для дорослих "Білосніжка", XL (110-160 см), 18шт

455.0 грн 410.0 грн

Підгузки для дорослих

Підгузки (памперси) для дорослих ТМ «Білосніжка»

Наш динамічний час спровокував появу численних аксесуарів по догляду за дітьми, полегшуючими життя для дорослих і для людей похилого віку. До цієї категорії можна віднести й гігієнічні памперси для дорослих ТМ «Білосніжка». Цей тип товару орієнтований на комфорт, використовується в профілактиці різних наслідків, які можуть виникнути у лежачих хворих і літніх людей.

Як кажуть лікарі, ці гігієнічні аксесуари можна використовувати для людей в післяопераційному періоді, для дорослих і дітей, які страждають хворобами хребта, жінкам в положенні, хворим зі складними травмами, літнім людям.

Відзначимо, що гігієнічні памперси змогли значно спростити переносність недуги тим людям, які страждають від нетримання. І справлятися з цією хворобою вже можна самостійно. Сучасні гігієнічні засоби допомагають людям позбуватися від психологічного дискомфорту і повертати комфортний стан і радість існування. Купити памперси для дорослих в Києві за доступними цінами пропонує наша компанія від безпосереднього виробника ТМ «Білосніжка».

 Що собою являють памперси для дорослих

Як засіб особистої гігієни, памперс для дорослих ТМ «Білосніжка» слугує спідньою білизною одноразового користування. Через те, що в основному, даний продукт призначається для людей, які з яких-небудь причин не в змозі самостійно за собою доглядати, памперси створені таким чином, що одягати їх без зусиль зможе будь-хто, хто доглядає за хворим.

Купуючи українські підгузки для дорослих ТМ «Білосніжка», ви подбаєте про фізичний та духовний стан під час недуги близької вам людини. Використання цього виду засобу гігієни не буде «ліками» від хвороби, але послугує тим елементом, який знизить рівень дискомфорту і скрутності, супутні переносимій хворобі.

 Чому необхідні підгузки для дорослих

На сьогодні проблема неможливості управління триманням і сечовипусканням сечі вирішена завдяки одноразовим гігієнічним підгузкам, які дбайливо зберігають шкіру від роз'їдання попрілостями, таким чином перешкоджаючи появі складних захворювань. Безумовно, випадок з лежачими хворими, яким необхідна особливо ретельна гігієна, передбачає памперс для хворих. Але крім людей з обмеженими можливостями за станом здоров'я, є й інші варіанти.

Водолази, пілоти, монтажники-висотники, а також ряд інших професій, який передбачає тривале перебування на робочому місці без можливості відволікання на відвідування вбиральні, застосовують у своїй практиці підгузки, які ідеально вбирають вологу, а процес сечовипускання не стає скрутним.

 З чого вони виробляються і яка ціна підгузків

За основу тут целюлозний антибактеріальний матеріал, чудово вбирає вологу, зворотному її пропускання до шкіри перешкоджає дихаючий верхній шар, що затримує і неприємний запах також. Для цього компанії-виробники використовують різні матеріали, але всі вони виконані з натуральної тканини. Зовні підгузки для дорослих ТМ «Білосніжка», як правило, складаються з клейончастого матеріалу, що захищає верхній одяг людини від промокання.

На сьогодні на памперси для дорослих ціна варіюється через розміри та кількість штук в упаковці.

Ми здійснюємо доставку підгузків по Києву та Україні. З нами Ви можете економити Ваші час і кошти!