0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Перчатки оглядові

Рукавички медичні латексні оглядові нестерильні припудрені S (6-7)

Ціна: 210.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

Оглядові рукавички в асортименті матеріалів і розмірів Ви можете придбати в інтернет-магазині «Білосніжка» з доставкою в будь-який регіон.

Без оглядових рукавичок не обійтися в медичних установах, а також в домашньому побуті при огляді хворого та проведенні лікувально-профілактичних процедур.

В асортименті представлені:

- Оглядові рукавички латексні

- Оглядові рукавички нітрилові

Рукавички латексні мають високий ступінь міцності, а мікротекстурована поверхня виробів забезпечує надійний хват при використанні медичних інструментів і різних аксесуарів. Покриття латексу кукурудзяною пудрою значно збільшує ступінь гігієнічності виробів і значно спрощує надягання рукавичок. Рукавички з латексу відрізняються висотою манжети, а це також додаткова надійність в фіксації виробів на руках.

Нітрилові рукавички не оброблені пудрою, але дуже зручні в носінні та використанні. Нітрил-бутадієновий каучук має високий ступінь гігієнічності та створює додатковий захист від можливого зараження при контакті рукавичок з відкритими ранами або запаленими ділянками шкіри, а також зі слизовими.

В каталозі Ви зможете підібрати стерильні рукавички або рукавички без спеціальної антисептичної обробки. Нестерильні рукавички можуть знадобитися в домашньому побуті, але для медичних цілей краще віддати перевагу стерильним рукавичкам з посиленим захистом від можливих заражень. Нестерильні рукавички рекомендується обробляти в спеціальних автоклавах, тому вони можуть бути використані в медичних установах.

Розміри оглядових рукавичок в асортименті. Також представлені різноманітні форми: універсальні рукавички та рукавички з анатомічною формою. Рукавички з анатомічною формою щільно облягають, не спадають і не ковзають під час проведення огляду та будь-яких інших медичних маніпуляцій.

Купити оглядові рукавички в потрібному розмірі і з відповідного матеріалу Ви можете за допомогою онлайн заявки або ж по телефону. Ми надаємо консультацію в онлайн режимі, тому при складності вибору Ви завжди можете поставити запитання консультантам інтернет-магазину.

Оглядові рукавички, представлені в даному каталозі - це вироби від відомих світових та вітчизняних виробників. Продукція представлена за ціною виробника.