0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Перчатки хірургічні

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.8

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.7,5

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.7

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.6,5

Ціна: 15.0 грн

Перчатки хірургічні стерильні RiverGLOVES р.6 / Ігар, Україна

Ціна: 15.0 грн

Медичні рукавички — це медична приладдя, яке забезпечує необхідний рівень безпеки (виконує бар'єрну функцію) пацієнта і лікаря. Рукавички призначені для збереження рівня санітарії в стаціонарних умовах. В Україні повинна відповідати вимогам ISO I3488, EN 455-1-2-3.

Медичні рукавички ТМ «Білосніжка» виготовляються з натурального каучукового латексу та анатомічно повторюють кисть руки, забезпечуючи зниження м'язової втоми під час проведення тривалих операцій. Для полегшення при надяганні всередину рукавички розпорошується невелика кількість лікоподію або крохмалю. Рукавички медичні діляться на два типи: звичайні та хірургічні рукавички. Хірургічні рукавички ТМ «Білосніжка» виготовляються за підвищеною специфікацією (нумерація розмірів 5,5 - 9). Медичні рукавички повністю відповідають міжнародному рівню якості AQL 1,5 (відповідно до Європейського стандарту EN 455-1-2-3), стерилізовані окисом етилену (бактерицидний захист).

Хірургічні рукавички ТМ «Білосніжка» дають повну свободу і високу чутливість при дотику (підвищена тактильна чутливість в області пальців і долоні), що дуже важливо в нейрохірургії та кардіології. Спеціальний шаблон виготовлення хірургічних рукавичок ТМ «Білосніжка» передбачає наявність манжета, який перешкоджає сповзанню рукавички з руки (додатковий обхват), що є дотриманням необхідних заходів безпеки при екстрених хірургічних втручаннях. Мікротекстурована поверхня рукавички підвищує надійність захоплення медичного інструменту і дозволяє хірургу точніше координувати рухи. Застосування хірургічних рукавичок можливо тільки один раз.

Звичайні рукавички, використовуються у різноманітних медичних чутливих процедурах. Для того, щоб виготовити рукавички без крохмалю застосовуються стандартні, сертифіковані технології. Звичайні, але які пройшли спеціальну перевірку, рукавички використовуються в стерильних медичних приміщеннях з електронікою.

Медичні рукавички ТМ «Білосніжка» також можна використовувати при:

- внутрішньом'язових ін'єкціях;

- отриманні біопроб;

- при будь-яких проникненнях в підшкірні покриви тіла;

Герметичність, мінімізований розмір мікропор надійно захищає від проникнення різних шкідливих організмів і вірусів.

Висока міцність рукавичок ТМ «Білосніжка» надійно захищає руки хірурга під час операційного контакту з зараженими рідинами або тканинами організму.

Низький вміст в медичних рукавичках ТМ «Білосніжка» протеїнів зменшує ймовірність появи алергічних реакцій.