0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Фіксуючі бинти

Бинт фіксуючий еластичний "Білосніжка" 10см*3м

Ціна: 18.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

2 reviews

Бинт фіксуючий еластичний "Білосніжка" 15см*4м

Ціна: 29.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

Бинти фіксуючі в асортименті розмірів представлені в інтернет - магазині «Білосніжка» за найдоступнішими цінами.

Бинт фіксуючий - невід'ємний засіб для відновлення зв'язок і сухожиль при розтягненнях, ударах, ранах. Бинт накладається поверх пов'язок, компресів і використовується з метою їх фіксації на пошкодженій ділянці тіла.

Склад бинтів - 100% поліестер, внаслідок чого створюється максимально щільне прилягання до тіла і при цьому зберігається необхідна повітропроникність.

Бинти від ТМ «Білосніжка» фіксуються за допомогою накладання шарів бинта один на одного. Бинт не вимагає додаткових кріплень і фіксаторів. Відмінно тримається на пов'язках і компресах з будь-якою поверхнею. Матеріал бинта стійкий при контакті з різними мазями, жиром, маслами.

Відсутність ниток робить використання бинта максимально безпечним і гігієнічним. Дуже часто нитки бинта можуть потрапляти на рану. Бинти від ТМ «Білосніжка» мають гладкі краї, не обсипаються і не створюють подразнень пошкодженої ділянки на шкірі.

Тиск бинта на пошкоджену поверхню створюється таким чином, що суглоби та зв'язки не перетискаються, але місце ураження отримує оптимальний тиск для швидкої реабілітації. Бинт сприяє швидкому усуненню набряклості навколо пошкодженої ділянки.

Бинт може носитися кілька днів. При цьому він не зісковзує і не перекручується, навіть при сильній рухливості зв'язок.

ТМ «Білосніжка» рекомендує еластичні фіксуючі бинти при ушкодженнях зв'язок і суглобів, а також з метою фіксації компресів і пов'язок на відкритих ранах і ударах.

Фіксуючі бинти можна використовувати також для надання лікувальної профілактики при варикозному розширенні вен, хронічних тромбофлебітах, набряках верхніх і нижніх кінцівок. Бинт стискає пошкоджену ділянку і допомагає усунути набряклість.

 

Купити еластичний бинт в нашому інтернет-магазині Ви можете за допомогою оформлення онлайн заявки, або ж зателефонувавши нашим консультантам за вказаними на сайті номерами телефонів.