0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Прокладки для грудей

Ватні пафи дитячі 100ммх100мм "Білосніжка", 100 шт

100.0 грн 95.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

6 Відгуки

Поглинаючі прокладки для грудей одноразові «Білосніжка», 30 шт

135.0 грн 115.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

3 reviews

Прокладки для грудей - Ваша захист від протікань молока, запалень і відчуття сухості в будь-який час.

Незамінні під час прогулянок, тривалих поїздок і в домашньому щоденному використанні.

М'які, з високою здатністю вологопоглинання, прокладки дуже легко кріпляться в чашечках бюстгальтера і завдяки тонкому шару матеріалу абсолютно не помітні. За допомогою нижніх і верхніх смужок Ви зможете прикріпити прокладку в чашечці. Прокладки не відклеюються при ходьбі, бігу і різких рухах. Надійно фіксуються і також легко знімаються, не ушкоджуючи поверхню білизни.

Склад кожної прокладки - це багатошаровий матеріал, де кожен з шарів виконує свою функцію для максимального захисту і створення комфорту.

Натуральність матеріалу гарантує безпечне для здоров'я малюка годування і не вимагає спеціальної обробки після зняття прокладки.

Верхній шар прокладок з нетканого матеріалу прекрасно пропускає повітря, завдяки чому зводиться до мінімуму ймовірність розвитку запальних процесів грудей і сосків. Волога з внутрішніх шарів не потрапляє на поверхню прокладки, тому білизна та одяг завжди залишаються сухими.

При наявності м'якого паперового шару, волога рівномірно розподіляється між двома шарами з високим ступенем вологопоглинання: целюлозою та абсорбентом. При цьому, нижній шар прокладки залишається абсолютно сухим. Рівномірність розподілу вологи також досягається за рахуннок спеціальних тиснень на поверхні нижнього шару прокладки.

Прокладки для грудей мають анатомічну форму, внаслідок чого повністю повторюються контури грудей і виключається ймовірність підтікань молока.

Індивідуальна упаковка кожної прокладки гарантує додаткову гігієнічність у використанні виробу.

Кращі прокладки для грудей представлені в інтернет-магазині «Білосніжка». Натуральність кожного шару і високий ступінь вбирання вологи дають можливість тривалий час використовувати виріб та відчувати при цьому максимальний комфорт і 100% сухість. Використання одноразових прокладок підсилює рівень захисту від запалень і можливого розвитку дерматологічних проблем.

 

Купити прокладки для грудей високої якості й за доступною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині з гарантією швидкого доставлення в будь-який регіон України. Обирайте потрібний варіант, а також отримайте консультацію наших фахівців та відповіді на Ваші запитання по телефону або за допомогою онлайн форми запиту.