0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Марлева група

Бинт марлевий медичний "Білосніжка", нестер., 5м*5см

Ціна: 5.0 грн

Серветки марлеві медичні "Білосніжка", стер., 16см*14см, 4сл., №1

Ціна: 5.0 грн

Бинт марлевий медичнний "Білосніжка", нестер., 5м*10см

Ціна: 7.0 грн

Серветки марлеві медичні "Білосніжка", стер., 45см*29см, 2сл., №1

Ціна: 7.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

Бинт марлевий медичний "Білосніжка", стер., 5м*10см

Ціна: 8.0 грн

Серветки марлеві медичні "Білосніжка", стер., 16см*14см, 4сл., №5

Ціна: 12.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

Бинт марлевий медичний "Білосніжка", нестер., 7м*14см

Ціна: 13.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

Відріз марлевий медичний "Білосніжка", нестер., в складку, 1м

Ціна: 13.0 грн

<<Попередня | Сторінка: 1 | 2 | 3 | 4 | Наступна>>

Медична марля

Марля медична є легкою тканиною, виконаною в найпростішому тканинному плетінні. Так як бавовняна тканина сама по собі дуже ніжна до чутливої шкіри, а марля з неї виробляється у відповідності з усіма вимогами до гігієни і стерильності, на сьогоднішній день альтернативи їй немає. За призначенням медична марля виступає основою для перев'язок, а також є основою для ватно-марлевих пов'язок. Бинти і тампони, серветки і маски, різні пов'язки - все, що слугує запобіганню попадання в організм інфекцій, все має під собою марлеву основу.

Медична марля виняткової якості від компанії «Білосніжка»

Компанією «Білосніжка» випускається для продажу марля виняткової якості, так як при виробництві застосовується лише сто відсоткова натуральна сировина, без будь-яких хімічних добавок. Тому, товар має обов'язкову сертифікацію, і відповідає вимогам стандартів ISO 900, ISO 13 485, а також Європейської Фармакоепії.

Марлеву групу від ТМ «Білосніжка», виробленої продукції, представляють:

  • Бинти
  • Марлеві відрізи
  • Марлеві серветки

Бинти

Бинтом є вузький довгий відрізок з марлі, який призначений для перев'язки пошкоджених ділянок кінцівок. Він фіксує накладену пов'язку і перешкоджає подальшому проникненню в рану інфекцій. Виникнення алергічної реакції від бинтів, вироблених ТМ «Білосніжка» унеможливлене, тому що при їх виготовленні використовується завжди високоякісна сертифікована марля, відбілювання якої відбувалося без додавання хлору.

Наділені досить високою всмоктуючою здатністю, бинти від нашої компанії випускаються різними серіями, в яких застосовувався запатентований метод унікальної нарізки, здатної зберігати і не кришити відрізані їх ділянки. Це є великим плюсом для застосування бинтів в умовах екстреної необхідності накладання пов'язки.

Марлеві відрізи

Є також перев'язувальним матеріалом, що виготовляється з високоякісної марлі. Відбілювання і в цьому випадку відбувається без застосування хлору, що дозволяє не турбуватися про різні форми алергічної реакції. З відрізів робляться всілякі тампонуючі серветки, а також пов'язки, які безпосередньо накладаються на рани. Крім того, марлеві відрізи вважаються необхідними і бажаними в накладенні захисної пов'язки при опіках і на ділянки з великою площею рани. При випуску марлеві відрізи обов'язково пресуються по краях, що захищає тканину від розмотування і зменшує больові відчуття при накладанні їх на рану.

Марлеві серветки

 

Дані серветки необхідні для перев'язки ран, які вже загоюються, а також слугують незамінним засобом при складних операціях, для компресування відкритих і кровоточивих ділянках. При їх виготовленні застосовується марля медична ТМ «Білосніжка», що пройшла високоякісне відбілювання, що виключає алергічну реакцію. Краї з усіх боків загнуті всередину, щоб забезпечити ефективність при перев'язці. Основними властивостями марлевих серветок є:

  • міцність від розривів
  • гідроскопічність
  • повітронепроникність