0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Ватні диски

Ватні диски "Білосніжка", 80шт

29.0 грн 26.0 грн

Ватні диски "Білосніжка", 100шт

35.0 грн 32.0 грн

Ватні диски "Білосніжка", 120шт

41.0 грн 33.0 грн

Ватні диски "Білосніжка", 150шт

45.0 грн 40.0 грн

Розділ ватних дисків ТМ «Білосніжка» - це асортимент виробів з пресованої вати круглої форми в упаковках з 80 і 120 штук. Товщина дисків в 4 мм дозволяє їм відмінно вбирати вологу.

Ватні диски ТМ «Білосніжка» виготовлені з вибіленої 100-ної бавовни. Диски виготовляються з використанням інноваційної технології Waterjet. Синтетичні волокна бавовни мають щільне плетіння, внаслідок чого на поверхні ватних дисків утворюється пориста поверхня. Завдяки пористій поверхні, ватні диски чудово вбирають вологу та очищають шкірний покрив від макіяжу і забруднень. Рівень вологопоглинання дорівнює 17 - 21 м.

 Ватні диски проходять обробку гарячою парою для усунення розшарувань і ворсинок на поверхні, які, таким чином, не залишаються на шкірі при гігієнічних процедурах.

 Диски мають подвійну структуру. При необхідності, один ватний диск можна розділити на дві частини. Диски підходять для гігієнічних і косметологічних процедур: зняття макіяжу, обробки подразнень і новоутворень на шкірі.

 Ватні диски від ТМ «Білосніжка» підходять для обробки шкіри будь-якого типу, в тому числі й для обробки чутливої шкіри.

 Диски мають нейтральний pH баланс.

 Купити ватні диски від ТМ «Білосніжка» можна по телефону, оформивши замовлення у консультантів, або ж за допомогою самостійного оформлення онлайн заявки. Наші консультанти зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни для оформлення відправки або доставки Вашого замовлення.