0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Гіпсові бинти

Бинт гипсовий "Білосніжка", 10см*2,7м

Ціна: 19.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 7см*4,6м

Ціна: 21.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 10см*4,6м

Ціна: 27.0 грн

Бинт гипсовий "Білосніжка", 15см*2,7м

Ціна: 28.0 грн

Бинт гипсовий "Білосніжка", 20см*2,7м

Ціна: 37.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 15см*4,6м

Ціна: 39.0 грн

Бинти гіпсові являють собою смуги строго певної величини, просочені медичним гіпсом. Гіпсові бинти використовуються для фіксації переломів різної етіології (найчастіше у вигляді шин і лангет). Ідеально гладка поверхня і пластичність (при правильно проведеній процедурі підготовки) дозволяє забезпечити нерухомість ушкодженої кістки, що сприяє правильному зрощенню і швидкому загоєнню пошкодження.

Гіпсові бинти ТМ «Білосніжка» мають композитну структуру, що є основою для рівномірного просочення. Якісне просочення дає можливість лікарю в належний час (120 секунд) провести процедуру підготовки. Висока пластичність гіпсобинта дозволяє моделювати шини і лангети, як того вимагає характер пошкодження кінцівки пацієнта. Після висихання гіпс міцно утримується на бинті і не обсипається.

Використовуючи гіпсові бинти ТМ «Білосніжка» для іммобілізації пошкоджених частин тіла можна уникнути згодом багатьох проблем, з якими зіштовхуються люди з травмами опорно-рухового апарату, такими як зміщення суглобів і т.і.

 

Після зняття гіпсу в період реабілітації рекомендується користуватися еластичними бинтами. Вони допомагають підтримувати в спокої суглоби і м'які тканини стільки часу, скільки потрібно для відновлення, а також запобігають набрякам, знижують ризик розтягнення зв'язок.