0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Бандажі і пов'язки

Пов'язка еластична для лучезапястного суглоба ТМ "Білосніжка"

Ціна: 50.0 грн

Пов'язка еластична для гомілковостопного суглоба ТМ "Білосніжка"

Ціна: 55.0 грн

Mod: 801. Бандаж колінного суглоба ТМ "Білосніжка"

Ціна: 120.0 грн

  • Currently 3/5 Stars

1 Відгук

Mod: 802. Бандаж колінного суглоба зігріваючий ТМ "Білосніжка"

Ціна: 150.0 грн

Mod:602. Бандаж для руки підтримуючий ТМ "Білосніжка"

Ціна: 165.0 грн

Mod:304. Пояс зігріваючий еластичний ТМ "Білосніжка", р. 1 (60 - 67см)

Ціна: 200.0 грн

Mod:402-kids. Коректор осанки (реклінатор) ключичний еластичний дитячий

Ціна: 180.0 грн

Mod: 301. Бандаж лік.-проф. з реб. жорсткості ТМ "Білосніжка"

Ціна: 214.0 грн

Mod:201. Бандаж післяопераційний ТМ "Білосніжка"

Ціна: 230.0 грн

<<Попередня | Сторінка: 1 | 2 | Наступна>>

В даному розділі Ви знайдете еластичні пов'язки для профілактики вивихів і розтягувань гомілковостопного і лучезапястного суглобів, а також бандажі.

ТМ «Білосніжка» - це широкий асортимент пов'язок і бандажів в варіативності розмірів за доступними цінами. Наша продукція підійде як для професійних спортсменів, так і для людей, які отримали травми і розтягування голеностопа або зап'ястя при ударах або надмірних фізичних навантаженнях.

Еластична пов'язка для відновлення суглобів і зв'язок гомілкостопу або лучезапястного суглоба виготовлена з високоміцних матеріалів. Бавовна, поліефір, латекс в складі кожного виробу робить його гіпоалергенним, що дуже важливо при контакті з шкірним покривом, а також забезпечує оптимальну еластичність для швидкого відновлення пошкоджених ділянок.

Розтягування гомілковостопного суглоба або пошкодження лучезапястного суглоба вимагає негайної терапії. Використовувати пов'язку Ви зможете самостійно, попередньо підібравши правильний розмір виробу. Пов'язки можуть носитися тривалий час (до кількох днів) для оптимальної реабілітації і відновлювального ефекту і не повинні створювати дискомфорт: не повинні пережимати зап'ястя або голеностоп.

 Еластичні пов'язки рекомендуються до використання при розтягненнях і вивихах, а також для відновлення зв'язок після зняття гіпсу. Дуже часто, еластичні пов'язки, рекомендуються при таких захворюваннях як артрит і артроз.

Для спортсменів, еластичні пов'язки рекомендуються до використання при кожному тренуванні для запобігання розтягувань і інших травм під час виконання різних фізичних вправ.

При отриманні серйозних травм і розтягувань під час фізичних навантажень (для спортсменів), а також будь-яких ушкодженнях зв'язок, рекомендується використання бандажів. Бандаж купити від ТМ «Білосніжка» Ви зможете за допомогою оформлення он лайн заявки, або ж зателефонувавши нашим консультантам за вказаними на сайті номерами телефонів.

 Еластичні пов'язки і бандажі необхідно носити до повного одужання при пошкодженні зв'язок і сухожиль.