0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Вата перфорована косметична

В даному каталозі Ви зможете придбати перфоровану косметичну вату, яка представлена у великій (100 г) та малій (50 г) упаковках.

На сьогодні саме перфорована вата користується найбільшим попитом. Чому?

Перфорована вата має форму складання «зіг - заг», що дозволяє відривати шматочки вати необхідних розмірів без порушення всієї ватної маси. Така вата дуже зручна у використанні, як в домашніх умовах, так і під час поїздок і подорожей.

Косметична перфорована вата може застосовуватися з метою обробки ран, саден, травматичних ударів, а також з метою гігієнічного догляду.

Така вата завжди повинна бути на полиці ванної кімнати, а також в жіночій косметичці. Зняття макіяжу з використанням тоніка, лосьйону, молочка тощо відбувається дуже швидко та акуратно. Щільне плетіння волокон вати дозволяє глибоко очищати шкірний покрив, в тому числі видаляти забруднення не тільки на поверхні шкіри, але і забруднення, що знаходяться в порах.

Вата від ТМ «Білосніжка» виготовлена зі 100% натурального вибіленої бавовни без використання хлору. Для виготовлення перфорованої косметичної вати ми використовуємо підвищений ступінь очищення волокон, завдяки чому вата є екологічно чистим продуктом і може використовуватися як в медицині, так і в косметології, а також для щоденних гігієнічних процедур.

Ворсинки волокон не залишаються на шкірі, при очищенні шкірного покриву від забруднень або обробці ран.

Вата відмінно вбирає вологу і не викликає алергічних реакції або подразнень при контакті зі шкірою, тому може використовуватися для гігієнічних процедур по очищенню шкіри дитини.

Купити косметичну перфоровану вату від ТМ «Білосніжка», обрати необхідний розмір упаковки, Ви можете самостійно, за допомогою оформлення онлайн заявки, або ж по телефону у наших консультантів. Ваше замовлення буде доставлене по Києву кур'єром. По Україні здійснюється відправка транспортними перевізниками в будь-який регіон.