0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

110.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

95.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

50.0 грн

Підкладка під гіпсовий бинт

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 7см*4,6м

Ціна: 17.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 10см*4,6м

Ціна: 23.0 грн

Підкладка під гипсовий бинт Cast Padding "Білосніжка", 15см*4,6м

Ціна: 33.0 грн

Переломи та різноманітні травматичні ушкодження кісток досить поширені травми, як серед любителів, так і серед професійних спортсменів. У цьому випадку питання про якісне і комфортне для хворого гіпсуванні стають насущними. За способом накладання гіпсові пов'язки прийнято ділити на підкладкові і безпідкладкові. При накладанні безпідкладкового гіпсу фіксаційна пов'язка накладається безпосередньо на шкіру, що підвищує ймовірність дискомфорту при носінні і знятті гіпсу (роздратування, алергічні реакції, позапланова «депіляція»). Фіксаційна пов'язка з підкладкою набагато гуманніша і комфортніша в «шкарпетці». Практично всі травматологи і хірурги перейшли на підкладковий спосіб гіпсування. Так як практикований раніше спосіб полегшення накладання фіксаційної пов'язки за допомогою товстого шматка вати, який підкладався під гіпс повністю вичерпав себе.

У випадку з ватою підкладеною під гіпс не досягалась повна міцність фіксації уламків кісток і була досить високою ймовірність їх вторинного зміщення, після того як вата «вляжеться», тобто втратить свій первинний об'єм. Крім того, якщо вата промокала під вологими гіпсовими бинтами, після висихання вона збивалася в грудки, що було ще більш травматично, ніж зміщення кістки, з огляду на порушення структурності поверхні шкіри і ймовірності появи пролежнів. Вата не могла забезпечити надійної іммобілізації і утримати відламки в нерухомому положенні, що так необхідно для нормальної фіксації кістки і власне загоєння перелому.

Рішенням проблеми стала підшинна підкладка, яка була розроблена як високоякісний підкладковий матеріал під різноманітні гіпсові фіксуючі пов'язки, шини та синтетичні і компресійні пов'язки, тобто для травм, які супроводжуються переломом кісток. Також використання підшинної підкладки рекомендовано при профілактичному лікуванні різних захворювань опорно-рухового апарату, з необхідністю іммобілізації кінцівок, тулуба, шиї, голови, і там де потрібна гіпсова пов'язка.

Підкладка усуває такі проблеми як утворення пролежнів, порушення кровообігу, розвиток ішемії і гангрену пошкодженої кінцівки. Пролежні утворюються внаслідок неправильної техніки накладення гіпсової пов'язки. Практика показала, що з використанням підкладки рівень травмування пацієнтів безпосередньо при накладанні пов'язки знизився практично вдвічі. Тобто такі моменти як утворення складок гіпсу при накладанні або тиск пов'язки на кісткові виступи більше не існують. На сьогоднішній день, найбільш якісні підкладки під гіпс виробляє ТМ «Білосніжка». Використання підшинних підкладок ТМ «Білосніжка» при накладанні гіпсу значно спрощує процес фіксації пошкодженої кінцівки або ділянки тіла, а також знижує ризик зсуву кістки, виникнення потертостей і алергічних реакцій. Завдяки високоякісним матеріалам використаних при виробництві підкладки, вона відмінно вбирає вологу і усуває загрозу мацерації шкіри. Підкладки від ТМ «Білосніжка» мають щільну структуру, яка стійка до розшарування і «стиснення», тобто обсяг такої підкладки практично не змінюється після накладання гіпсу.