0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Набір в пологовий будинок

Набір в пологовий будинок товарів "Білосніжка"

1220.0 грн 1100.0 грн

Пологи - дуже важлива і очікувана подія. Чудово, якщо майбутня мама опиняється в пологовому будинку попередньо, скажімо тижні за два до пологів, а якщо не вийшло або пологи почалися раніше, ніж було заплановано? Дуже часто в передпологовому поспіху, коли вже відійшли води та схватки перестали мати характер перманентних, швидка довго не їде і нервова система всіх домашніх знаходиться в «тріпотінні», всі забувають про найважливіше, наприклад, про стандартний родовий набір, документах або речах для мами й малюка. Звичайно, все можна придбати на території лікувального закладу, але краще, якщо все зібрано і заздалегідь упаковано в «тривожну валізку». В обов'язковому порядку потрібно ознайомити з вмістом чоловіка чи маму і зробити «опис» місткості сумки, щоб потім нічого не наплутати.

У пологовий будинок з собою потрібно обов'язково взяти: обмінну карту або так званий паспорт породіллі, результати аналізів на СНІД, результати УЗД, страховий поліс і паспорт громадянки країни. Далі речі, які знадобляться безпосередньо в передпологовій палаті: бавовняні світлі шкарпетки, вода мінеральна без газу або спеціальний чай, капці, що миються.

В обов'язковому порядку слід взяти так званий родовий набір. Він є незамінним безпосередньо при пологах і в першу добу після пологів. У родовий набір входять: пелюшки гігієнічні універсальні (упаковка), рукавички хірургічні (стерильні, розмір 7,5), серветки марлеві медичні (чотирьохшарові, 16 * 14, №1), бинт медичний (стерильний, 3-5 уп.), Ватні палички дитячі (коробка), ватяні диски (1 уп.). В аптеці пологового будинку, звичайно ж, є набори, але буде краще, якщо породілля візьме з собою. Крім того, потрібно вибирати родові набори торгових марок, які добре себе зарекомендували на ринку гігієнічних виробів медичного призначення. Однією з таких торгових марок є ТМ «Білосніжка», в асортиментному ряді якої є родові набори, в які входить все необхідне. Список може бути розширений, але не значно, оскільки породіллі в першу добу потрібна мінімальна кількість речей.

Після пологів породіллі необхідно мати при собі: легку сорочку з зав'язками попереду, гігієнічні прокладки з високою гігроскопічністю (2-3 пачки), змінні прокладки для грудних залоз, крем для сосків і проносні свічки на гліцериновій основі або трав'яне проносне, мінеральна вода і кілька лимонів.