0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Інтернет-магазин товарів медичного призначення «Білосніжка»

Раді вітати вас на сторінці інтернет-магазину «Білосніжка» де зібрані найкращі товари медичного призначення, які допоможуть залишатися вам здоровими!

Інтернет-магазин «Білосніжка» це широкий каталог товарів медичного призначення.  У нашому інтернет-магазині ви можете купити товари як ТМ «Білосніжка» так і інших провідних виробників України і світу.

Консультанти нашого магазину допоможуть вам здійснити свій вибір, порадять найкращі товари медичного призначення в широкому асортименті.

Тепер стає все зручніше купувати такі товари як підгузники для дорослих, одноразові пелюшки, еластичні і гіпсові бинти, так як за ними немає необхідності виходити в аптеку або їхати в спеціалізований магазин.  «Білосніжка» об'єднує в собі широкий асортимент аптеки за вибором товарів медичного призначення, а ціни порадують всіх відвідувачів сайту.

Асортимент

Наш інтернет-магазин може похвалитися одним з найширших асортиментів: вата, марлеві бинти, ватні палички, ватні диски, підгузки для дорослих, одноразові пелюшки, катетери, аптечки, милиці, шприци та багато іншого.  Ви можете вибрати необхідний для вас товар і отримати професійну консультацію, так як багато товарів, які представлені в нашому магазини це товари власного виробництва, а хто ж, як не виробник знає ВСЕ про свої товари?

Гарантія якості

Всі товари, які представлені в каталозі магазина мають необхідні документи, які підтверджують їх справжність, якість і сертифікацію.

Від витоків виробництва

Велика частина продукції ТМ «Білосніжка» виготовляються на фабриці компанії ТОВ «УКРМЕДТЕКСТИЛЬ».  «УКРМЕДТЕКСТИЛЬ» - національний виробник товарів медичного призначення.  Продукція ТМ «Білосніжка» на ринку вже більше 10 років і може похвалитися такими досягненнями, як лідируючі позиції на ринках ватно-марлевої продукції, ортопедичної продукції (гіпсових бинтів і бинтів еластичних), а також стрімке збільшення своїх позицій в групі продукції при нетриманні (підгузки  для дорослих і гігієнічні пінки), а також ватно-косметичної продукції (ватні палички і ватні диски).

Сервіс на вищому рівні

Інтернет-магазин «Білосніжка» надає чудове обслуговування своїх клієнтів.  До сервісу ми відносимо: професійну консультацію, можливість онлайн замовлення товару, доставку товару, зручну навігацію на сайті, а також вигідні ціни, які дешевші ніж в аптеці та інших магазинах.

Зручність використання

Продаж товарів медичного призначення в нашому інтернет-магазині реалізується через зручний каталог товарів, який містить підкаталоги і найменування.  У кожному з них Ви зможете знайти для себе докладний опис товару, а в розділі «Зворотній зв'язок» - залишити відгук.